Subasta 1085T, Lote # 162
Lote de 2 mapas.
Litografías coloreadas
Enmarcados
Consta de:
a) "America Septentrionalis in Suas Præcipuas partes divisa, ad usum serenissimi Burgundiæ Ducis"
b) "Palestinae Sive Totivs Terrae Pro Missionis Nova Descriptio Avc tore Tilemanno Stella Sigenens"
Detalles de conservación.
56 x 66 cm
Estimado $1,200-3,000
Regresar al catálogo Solicitud de Lote | |