Descripción detallada Lote 23

Lote AnteriorSiguiente Lote

Subasta 1014T, Lote # 23

Libro del Siglo XVII
Cuatro obras en un volumen.
Pharmacopoeja Extemporanea / Tabula Smaragdina / Thesaurus Ludovicianus / Enchiridion Medicum.
a) Fuller, Thoman. Pharmacopoeja Extemporanea Sive Praescriptorum Chilias, la qua Remediorum Elegantium, & Efficacium Paradigmata, ad Omnes Fere Medendi Intentiones Acccommodata, Candide Proponuntur; Cum Viribus Operandi Ratione Dosibus, et Indicibus Adnexis. Venetiis: Franciseum ex Nicolao Pezzana, 1776.
XXXII + 301 p.
b) Fraundorfferi, Philippi. Tabula Smaragdina Medico - Pharmaceutica Sexcentorum, conta Omnis Generis Morbos Probatissimorum, Selectissimorum que Medicamentorum, in Nullo Dispensatorio Obviorum, sed Partim ex Optimis, & hoc Tempore Nonatissimis Practicis… Cum Indice Morborum, & Medicatorum.
184 p.
c) Christiani, Wolfangi. Thesaurus Ludovicianus, sive Compendium Materiae Med. Selectum X B. Ludovici Pharmacia, Moderno Saeculo Applicanda; & Editum Olim ab Anonymo Francofurti ad Moenum.
79 p.
d) Jackson, Josephi. Enchiridion Medicum Practicum sive Tractatus de Morborum Praxi, Cui Subnectitur Appendiz de Lue Venerea. Omnium Morborum Humano Generi Officientium Nomina, Natura, Cansae, Signa & Prognostica, una cum Eorumdem Curatione Breviter, & Perspicue Delineatur.
112 p.
8o.
Estimado $1,300-1,500

Regresar al catálogo    Solicitud de Lote