Full Details for Lot 32

Auction IT2AM, Lot # 32

EDUARDO CHILLIDA
(San Sebastián, España, 1924 - San Sebastián, España, 2002)

Sin título, 1999
Firmada
Litografía C 200 / 1000
45 x 32 cm
Estimado $ 3,600